Facebook  ul. Maryli Wereszczakówny 37  Ks. dyżurny - 505-649-186   kancelaria@albertlukow.pl

Od 1 lipca 2024 nowy proboszcz

niedziela, 23-06-2024

Od 1 lipca 2024 nowy proboszcz

Decyzją Ks. Biskupa Kazimierza Gurdy, od 1 lipca obecny proboszcz naszej parafii ks. Leszek Przybyłowicz będzie pełnił funkcję proboszcza w parafii Siemień. Z dniem 1 lipca obowiązki proboszcza naszej parafii obejmuje ks. Tomasz Duda.
Pożegnanie ks. proboszcza w niedzielę 30 czerwca, na Mszy św. o godz. 9.00.

🙏 Otoczmy obu kapłanów naszymi modlitwami.
_ _ _ _
Fot. par. Św. Brata Alberta w Łukowie i par. Św. Mikołaja Biskupa w Krześlinie  

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM