Facebook  ul. Maryli Wereszczakówny 37  Ks. dyżurny - 531-620-422   kancelaria@albertlukow.pl

Msze św. za śp. ks. prałata Janusza Onufryjuka

poniedziałek, 15-04-2024

Msze św. za śp. ks. prałata Janusza Onufryjuka

W najbliższą niedzielę /21 kwietnia/ na Mszy św. o godz. 12:00, będziemy się modlić 🙏 za śp. ks. prałata Janusza Onufryjuka, pierwszego proboszcza (1992-2006) i budowniczego naszego kościoła, w 2 rocznicę jego śmierci. Kolejne Mszę św. w intencji śp. ks. prałata Onufryjuka sprawowane będą w czwartek 25 kwietnia o godz. 18.00 i niedzielę 28 kwietnia o godz. 9.00.

Nasza parafia miała zawsze swoje szczególne miejsce w sercu ks. Proboszcza Janusza, a dowodem tego są wyjątkowe witraże, które w ubiegłym roku wzbogaciły prezbiterium naszej świątyni. Zostały one w całości sfinansowane dzięki środkom finansowym, przekazanym od śp. ks. prałata Janusza Onufryjuka, już po Jego śmierci. Zobacz tutaj https://tiny.pl/drbf9

fot. © #parafiaŚwBrataAlbertaŁuków 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM