Facebook  ul. Maryli Wereszczakówny 37  Ks. dyżurny - 505-649-186   kancelaria@albertlukow.pl

Powitanie ks. Tomasza Dudy - nowego proboszcza

niedziela, 07-07-2024

Powitanie ks. Tomasza Dudy - nowego proboszcza

"Dla was proboszcz, ale z wami brat, bo będziemy wspólnie kroczyć po ścieżkach wiary." - ks. Tomasz Duda, proboszcz parafii św. Brata Alberta w Łukowie.

Dziś w życiu naszej wspólnoty parafialnej wydarzenie szczególne i ważne - wprowadzenie przez ks. dziekana Andrzeja Kieliszka i oficjalne powitanie przez parafian nowego ks. proboszcza.
Chrystus stawia ks. Tomasza Dudę jako nowego pasterza naszej parafii p.w. Św. Brata Alberta w Łukowie. Pragniemy, aby Ksiądz czuł się członkiem naszej parafialnej rodziny i ją prowadził drogami Ewangelii.
Księże Proboszczu życzymy Ci błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha Świętego, opieki Matki Najświętszej na każdy dzień posługi duszpasterskiej, a także życzliwości ludzkich serc oraz wszelkiego dobra na lata pracy w naszej parafii.
Zapewniamy, że będziemy Księdza wspierać modlitwą i pomocą.

Galeria zdjęć dostępna na https://tiny.pl/dl2b6

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM